Днями в єдиній системі місцевих петицій з’явилось звернення із закликом до жителів Чернівців відмовитись від звукових колонок, з яких вони щодня чують новини, чекаючи на громадський транспорт.
Автори петиції заявляють начебто чернівчан «атакують шумовим забрудненням», звинувачуючи «Вуличне радіо» у навмисній шкоді здоров’ю людей. Такі твердження директор «Вуличного радіо» Олег Нитка вважає не обґрунтованими і придуманими спеціально. Оскільки встановленню ретрансляторів передували численні перевірки й якістю їхньої роботи задоволені жителі ще трьох обласних центрів Західної України.
– Ми спокійно ставимось до таких ситуацій. Спроби заплямувати нашу репутацію за 6 років успішної роботи «Вуличного радіо» траплялись неодноразово. Найчастіше це стається тому, що більшість надавачів подібних послуг не витримує конкуренції з нами. Ми працюємо відповідно до всіх дозвільних документів, швидко й оперативно усуваємо недоліки в нашій роботі. В ефірі радіо оголошують телефони, за якими можна звернутись в разі збоїв звуку і якщо таке б сталось, служба технічної підтримки виїде на місце за 30 хвилин та відрегулює гучність. Проте таких скарг від жителів Чернівців не надходило.
Це однією причиною таких інформаційних атак, припускає Олег Нитка, є невисока вартість розміщення реклами на «Вуличному радіо»
– Ціна, яку ми пропонуємо рекламодавцям, є найнижчою в Україні, копійка за секунду. А для чернівецьких підприємців у нас ще діють знижки до 30%. Тоді як розміщення реклами на носіях вартує до 4 гривень за секунду. Завдяки такій системі роботи з нами важко конкурувати, тож конкуренти не витрачають часу на створення конкурентоздатного продукту, щоб гідно зайняти свою нішу на ринку, а різними способами намагаються усунути нас.
Олег Нитка пояснює, що «Вуличне радіо» працює на громадських зупинках чотирьох обласних центрів України уже 6 років. Перед встановленням ретрансляторів компанія подає необхідні документи у міські ради й отримує відповідні дозволи. Вони оприлюднені на офіційних сайтах цих установ.
В ефірі «Вуличного радіо» звучать не лише новини та реклами, тут нерідко виконують і соціальні проекти. До прикладу, 2014 року саме завдяки оголошенням на зупинках громадського транспорту зібрано 50000 доларів для лікування онкохворого хлопчика і врятовано його життя.
– Припускаю, що активно поширюючи неправдиву інформацію про шкідливість наших ретрансляторів на багатьох Інтернет-ресурсах, ця петиція набере необхідну кількість голосів для розгляду питання на виконкомі. Проте сподіваюсь, що представники міської влади об’єктивно вивчать це питання. Оскільки 250 підписів це лише 0,1 відсотка громадської думки жителів Чернівців. Сподіваюся, що «Вуличне радіо» й надалі матиме можливість залишатися якісним інформаційним майданчиком для слухачів і підприємці матимуть змогу рекламуватись за адекватними цінами, – каже О. Нитка.
Директор «Вуличного радіо» побоюється, що завдання цих неправдивих меседжів про шкоду звуку для слуху людей чи впливу на артеріальний тиск – знищити «Вуличне радіо», аби на його місці з’явилось інше, яке працюватиме над формуванням «потрібної думки громади».
Пише - https://pogliad.ua